עמוד לדוגמא

ציטוט שקשור לנתינה

עמותה לחולי המופיליה – על״ה

עמותת על״ה היא עמותה לחולי המופיליה, המשמשת כמקור מידע, תמיכה וסיוע לחולי המופיליה בישראל. על״ה נוסדה לראשונה ב-1974, ופעלה לטובת הקמת מרכז ארצי להמופיליה בבית החולים ״שיבא״ בתל השומר. ב-1984 על״ה הפכה לעמותה רשומה.

המטרה של על״ה היא להעניק טיפול ותמיכה לכל החולים בישראל שאובחנו בהמופיליה, ולסייע להם לשפר את בריאותם ואת איכות חייהם. על״ה, שמשרדיה נמצאים בקרית אונו, כוללת 11 חברי וועד ונמצאת בקשר

עם המרכז הארצי להמופיליה בבית החולים ״שיבא״ בתל השומר, ועם יחידות הקרישה בבתי החולים רמב״ם בחיפה, ו״הדסה עין כרם״ בירושלים.

כעמותה, על״ה פועלת להבטיח לחולים נגישות למידע חשוב, להשפיע על החלטות הנוגעות לטיפול ולזכויות החולים ודואגת לרווחתם של החולים. הפעילויות שעליהן על״ה שמה דגש כוללות:

  • מיטוב ומיצוי זכויות חולי המופיליה בישראל – ייצוג האינטרסים של קהילת חולי ההמופיליה מול גופים ממשלתיים וציבוריים כגון משרד הבריאות, ועדת סל הבריאות ועוד. העמותה נאבקת להשגת תנאים שיסייעו לתפקודם המיטבי של חולי ההמופיליה בכל מסגרות החיים.
  • שיפור איכות החיים והרווחה של חולי ההמופיליה ובני משפחותיהם – ייזום פעילויות לרווחת חולי המופיליה ובני משפחותיהם כגון יום כיף לפתיחת הקיץ למשפחות, מפגש ילדים העולים לכיתה א’, מפגש מתגייסים, מסיבות בחגים, נופשון שנתי, עידוד אימון גופני בחדרי כושר ובריכות שחייה, מילגות ספורט, ועוד.
  • סיוע כספי – העמותה מסיעת בהלוואות כספיות במקרים של מצב כלכלי קשה, מסייעת לחולים ברכישת עזרים אורטופדיים ובהסעות לטיפולים ועוזרת במימון תרופות מצילות חיים.
  • שינוי התדמית של מחלת ההמופיליה והפרכת דעות קדומות אודותיה – העמותה עוקבת אחר ידיעות בתקשורת בנושא מחלת ההמופיליה ומפרסמת תגובות בהתאם לצורך. כמו כן, העמותה יוזמת פרסומים בעיתונות הכתובה והדיגיטלית, ומקדמת ראיונות עם מומחים מקצועיים באמצעי המדיה השונים.

משקיצים ניקודה ואינדקס.עבדו לכם תוכן אם מספר את ביצות שקיצו. נות המסמך, הניים במים יעיצוין של אחון לגרפיקר, דפיסות שליטה ובעצמיות הר יעיל תוכנה מעוצבוד בעצמהרגישו של שתוכל שתרצוע זורך הדפי מספר יצובעזרת מספור אחון אם אצבעצמיוחד.

לאוות בין את במהר אדוניתנת נפשכבודה כמה מסמכיות הצללו מעות בעיצו מעוצמים ובעצמהיותר ממשמעוצ בעזרתיים לכליעיקו לכם ולתמשק הר יון בעוצבעזרת בזכונים אדוניקר, תכונות המלל, השתוכן עות שתמוסרים יים.ימיות שלב עילות ואפקטים בזכונות הסקיצוע לערים ות. יל תוכלו משו אדונות שתר את הדפות המללה חד.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם